Showbiz

"Guess" nxjerr në shitje bluzën për meshkuj me portretin e Oriola Marashit

Shkruar nga Liberale

"Guess" nxjerr në shitje bluzën për meshkuj me

Marka e njohur e rrobave, “Guess”, ka vendosur portretin e modeles Oriola Marashi në bluzat e saj.

Në linjen e re të bluzave për meshkuj, e cila pritet të lançohet së shpejti, është edhe portreti i Oriolës.

Kjo gjë e ka befasuar shumë modelen, e cila e ka quajtur këtë si “surprizën më të bukur”.

Oriola thotë se ndjehet e lumtur dhe e nderuar nga ky gjest i bërë nga marka të cilën edhe e perfaqëson.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH