Showbiz

Graciano vë me ‘shpatulla pas muri’ Rozën: Pse u fute?

Shkruar nga Liberale

Graciano vë me ‘shpatulla pas muri’ Rozën: Pse u fute?

Vazhdojnë pyetjet mes banorëve dhe të nominuarave të shtëpisë. Pyetje interesante, por dhe disa me ‘spec’.

Shumë pyetje të sikletshme u drejtuan drejt Rozës. ‘Pse u fute në format?’- ishte pyetja që e vuri me shpatulla pas muri Rozën.

‘Në Big Brother ne nuk kemi Roza Latin, por kemi një personazh që ti ke zgjedhur të jesh. Pse u fute?’Kush është qëllimi?’- e pyeti Graciano.

‘Më kërkuan’- u shpreh Roza.

Të kërkuan?? Ke ardhur me zor domethënë.

‘U futa që të heq mendjen realisht duke patur parasysh një vit shumë shumë të vështirë që kam kaluar u futa të heq mëndjen. ‘ – tha Roza.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH