Showbiz

"Në monitor shfaqen Egla, Ilnisa dhe Meritoni"/ Graciano shtyp i pari pulsantin brenda shtëpisë së "BBV", ja me çfarë u surprizuan banorët

Shkruar nga Liberale

"Në monitor shfaqen Egla, Ilnisa dhe Meritoni"/ Graciano shtyp i

Produksioni surprizoi banorët e ‘BBV3’ me një klip të xhiruar në dhomën e ‘Torturës së Bardhë’ mbrëmjen e djeshme, ku ata u vunë në dijeni se tre banorët e skualifikuar nuk ishin larguar përfundimisht nga gara.

Pak momente më herët, Graciano ka shtypur një pulsant dhe ajo çfarë banorët përfituan ishin disa çaste pamje nga ‘Tortura e Bardhë’.

Të mbledhur të gjithë në Living ja si e kanë pritur banorët klipin e vendosur nga produksioni:

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH