Showbiz

Gloria “thumbon” Xhesikën për nominimin: Ka disa që nuk kanë nevojë për nxemje

Shkruar nga Liberale

Gloria “thumbon” Xhesikën për nominimin: Ka disa që

Gloria vazhdon të “thumbojë’ Xhesikën për televotimin.

Teksa po flisnin për nominimin, Gloria i tha Xhesikës se ka disa që nuk kanë nevojë për nxemje, ndërsa ajo ka.

Gloria u shpreh se asaj i pëlqen më shumë të qëndrojë Baby G në “Ferma VIP” dhe jo Xhesika.

Gloria: Renisi po thotë që ka disa që nuk kanë nevojë për nxemje, ndërsa ti ke.

Renisi: Jo, po thoja që të gjithë duhet të bëjmë nxehje.

Renisi: Nëse kalojnë në televotim Xhesika qëndron.

Gloria: Më dukët më interesante Baby G.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH