Showbiz

Egla debat me Gracianon:‘Shko futi joga se tka dal efekti

Shkruar nga Liberale

Egla debat me Gracianon:‘Shko futi joga se tka dal efekti

Ka nisur me debate të shumta mëngjesi i sotëm brenda shtëpisë së ‘BBV3’. Rikujtojmë debatin që ka patur Egla me Julin pse ky i fundit vishej në dhomën e gjumit.

E njëjta situatë është përsëritur dhe mëngjesin e sotëm, ku Egla është i drejtuar keq Gracianos ndërkohë që ai po vishej në dhomë.

Egla: ‘Vishu hë bir! S’mbuloj kokën unë se do rrish ti me brekë. Mos të vish fare ashtu. Mos të dalësh ashtu fare. Janë rregulla në bazë të sjelljes, hajde hajde te shpia mamit ato..’

Graciano. ‘Shko futi joga se tka dal efekti. Si si? Dëgjo, të jetë hera e parë dhe e fundit që ti guxon të përmendësh mamin, e para dhe e fundit!’

Sakaq prej inatit Graciano gjysmë i veshur ka kërcyer nëpër dhomë për ‘të bezdisur’ Eglën më tepër.

Egla: ‘Sa gjynah!’
Graciano: Egla ka ardhur ora jogës, është fiks, se efekti ka dalë i gjithi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH