Showbiz

“E dh*ve fare”/ Ori Nebijaj përballet me komentet negative! Ja si përgjigjet..

Shkruar nga Liberale

“E dh*ve fare”/ Ori Nebijaj përballet me komentet negative! Ja

Opinionistja dhe moderatorja e njohur Oriela Nebiaj, së fundmi është përballur me disa komente negative në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.
Ka qenë një debat që Ori ka pasur me një nga konkurrentët e “BBVIP3”, aktorin Julian Deda që me sa duket nuk iu ka pëlqyer komentuesve dhe kanë vërshuar në një foto të Orit.
Një komentuea i shkruan:”Me Jul Dedën pse e ke marrë personale, se jeni dhe të dy demokrat, apo se është me doktor berishën ai, i del kundër duhet të jesh më e drejtë.”
Ndërkohë që Ori i është përgjigjur:” Ta kisha personale, nuk do ta kisha shok këtu e shumë vite!”
Nga ana tjetër një tjetër person shkruan.” Të shtunën e dh*eve fare, i ke paraprirë komenteve vetë me sa kuptoj.”


Oriela Nebiaj së fundmi është opinioniste në "Big Brother Vip 3" së bashku me Arbër Hajdarin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH