Showbiz

“Do ikim të qëndrojmë në shi”, Romeo dhe Heidi shkembejnë puthje dhe ledhatime

Shkruar nga Liberale

 

 “Do ikim të qëndrojmë në shi”, Romeo dhe Heidi    “Do ikim të qëndrojmë në shi”, Romeo dhe Heidi

  

Në një episod të fundit të “Big Brother VIP Albania 3”, shikuesit ishin dëshmitarë të një momenti të ëmbël dhe të papritur mes dy banorëve të shtëpisë, Heidi Baci dhe Romeo Veshaj.

Të ulur pranë njëri-tjetrit dhe në një intimitet si rrallë herë, Heidi dhe Romeo zgjodhën të shprehin ndjenjat e tyre jo vetëm me fjalë, por edhe me një gjest të ëmbël që flet më shumë se mijëra fjalë.


E ndërsa shkëmbyen një puthje që përcolli ndjenja të sinqerta, ishte Heidi ajo që fliste për të ardhmen me një ftesë plot romantizëm: “Do ikim të qëndrojmë në shi”.

Ky moment i ndarë mes tyre përshkoi emocionet që kishin mbajtur të fshehur, ndërsa tashmë shqyrtojnë mundësinë për të kaluar më shumë kohë bashkë edhe jashtë mureve të BBVIP.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH