Showbiz

“Ajo nuk ka vdekur”, ish-kujdestari i familjes mbretërore tregon se ku ndodhet Kate Middleton!

Shkruar nga Liberale

“Ajo nuk ka vdekur”, ish-kujdestari i familjes mbretërore

Pas spekulimeve në rrjet, ish-kujdestari i familjes mbretërore, Paul Burrell i cili i shërbeu Mbretëreshës Elizabeth II si dhe Princeshës Diana, ka treguar se ku është Kate Middleton.

“Ajo nuk ka vdekur. Për momentin është duke u trajtuar në Norfolk, ajo është duke pushuar me familjen dhe fëmijët e saj. Ajo do të qëndrojë atje deri pas festës së Pashkëve”, ka deklaruar Barrell.

“Princi William është shumë i kujdesshëm ndaj familjes dhe gruas së tij. Prandaj, nuk keni marrë ndonjë përgjigje sepse ai nuk e sheh të arsyeshme të reagojë për raportimet e shtypit. Por, duke mos reaguar po krijohen këto spekulime”, theksoi ai tutje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH