Showbiz

"A do bësh viktimën..."/ Prej kohësh të ndarë, Bes Kallaku ka një pyetje për Xhensilën. Kënga e re e artistit nënkupton gjithçka rreth tyre!

Shkruar nga Liberale

"A do bësh viktimën..."/ Prej kohësh të

Prej kohësh flitet tashmë që Xhensila dhe Besi janë ndarë.

Ditën e djeshme Besi ka publikuar këngën e tij të re, një bashkëpunim me këngëtaren Eli Malaj.

Teksti i kënges është shkruar nga vetë ai dhe komentuar nga Besi si ‘tekst shpirti’ është nënkuptuar se tregon gjendjen emocionale të Besit momentalisht. Kënga është kuptuar nga fansat si dedikim për ish-parnteren e tij Xhensilën për shkak të ndarjes së tyre.

Nga mosmirënjohja, une ta ktheva shpinën, a do mbash mëkatin-a do bësh viktimën…”,

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH