Horoskop

Zbuloni anën e këtyre tre Shenjave të Horoskopit

Shkruar nga Liberale

Zbuloni anën e këtyre tre Shenjave të Horoskopit

Dashi: Ju preferoni të mos i përpunoni disa gjëra, e keni më të lehtë, thjesht të reagoni dhe mos pendoheni më pas. Por

Bricjapi: Ju dëshironi të keni në kontroll situatat, por edhe veten, sepse me shumë inteligjencë, ju besoni se nëse kontrolloni reagimet tuaja, do të kontrolloni edhe atë që ju ndodh.

Ana juaj e errët ndahet me atë të Dashit: Të dy ndonjëherë, pa e bërë me qëllim, ngrini emocionalisht, indiferentë ndaj pasojave të vendimeve ose reagimeve tuaja ndaj të tjerëve.

Peshorja: Ju nuk doni të shkelni kufijtë e njerëzve të tjerë, ju i respektoni ato. Ju dëshironi të keni paqe në jetën tuaj dhe t’i përcaktoni gjërat në një mënyrë që t’ju sjellë më afër harmonisë. E megjithatë, ju dhe Gaforrja keni një rrënjë të përbashkët…

Gaforre, ju dëshironi më të mirën për të gjithë ata që doni. Ju dëshironi të njëjtën gjë për veten tuaj, por ndonjëherë, kuptoni se ka më shumë se një mënyrë për të arritur qëllimin tuaj.

Gaforrja dhe Peshorja, ana juaj e errët është obsesioni juaj për të fituar pranimin emocional dhe reciprocitetin nga ata që doni, por ju e bëni këtë duke i ngarkuar, duke i fajësuar dhe manipuluar reagimet e tyre! Ju mund të bëheni shtytës, madje edhe diktatorialë në mënyrën se si dëshironi që të tjerët t’ju duan.

Poll
SHQIPENGLISH