Horoskop

Këto janë shenjat e horoskopit që zhduken nga jeta juaj pa lënë gjurmë

Shkruar nga Liberale

Këto janë shenjat e horoskopit që zhduken nga jeta juaj pa

Binjakët

Binjakët nuk dallohen as për sentimentalizmin dhe as për romantizmin. Nuk po themi se nuk mund të dashurohet, thjesht e ka shumë të lehtë të “kapërcejë” çdo ndjenjë dhe të ecë përpara. Binjakët e dinë se çfarë ju ka bërë dhe sa shumë ju ka lënduar. Por mos prisni që ai të kërkojë falje ose ta diskutojë atë me ju. Ai do të zgjedhë fluturimin dhe heshtjen.

Ujori

Nëse Binjakët janë të ftohtë, Ujori është akull. Edhe “më e ftohtë” se një akullnajë. Po, ai nuk ka asnjë shqetësim që të të hedhë poshtë pa u ulur të flasë me ty apo të të shpjegojë gjërat. Ai do të shmangë të folurit, ndjenjat e pakëndshme dhe shpjegimet. Por ai gjithashtu e di se çfarë ka bërë dhe sa i lënduar jeni. Mos e ngatërroni me injorancën.

Shigjetari

Shigjetari është përgjegjës. Ai refuzon të marrë përgjegjësi dhe nuk dëshiron të vihet në një pozitë të vështirë dhe të kërkojë falje. Ikja është zgjidhja e lehtë për të dhe kuptohet që ai do ta zgjedhë. Ai nuk dëshiron të ketë biseda të vështira dhe duhet të përballet me pasojat e veprimeve të tij. Ai do të shkojë të shoqërohet me Binjakët dhe Ujorin që përmendëm më lart.

Poll
SHQIPENGLISH