Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 6 janar 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 6 janar 2024


Nga Paolo Fox

DASHI

Po përpiqeni të rregulloni çështje dhe situata të ndryshme të cilat kanë kohë që kanë mbetur pezull. Ky është qëndrimi i duhur për të ndërtuar të ardhmen që dëshironi dhe nëse ndiheni pak të lodhur, prandaj mos u shqetësoni, është normale.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 6 janar 2024), ajo që po përjetoni është një periudhë në të cilën mund të jepni ultimatume, nëse një person ka premtuar se do të përfundojë diçka dhe nuk e ka bërë ende, kështu që ju ndjeni nevojën për bëje të kuptojë se nuk duhet të tallet me ty...

BINJAKËT

Është e kotë të fshehësh lodhjen që ndjen prej disa muajsh, është e kotë të fshehësh humorin e keq për shkak të sjelljes së disa personave që i konsideronit miq. Nxirrni ndjenjat tuaja dhe do të shihni se do të ndiheni shumë më mirë.

GAFORRJA

Fundjava do të jetë rreth rikuperimit. Këshilla për çiftet që kanë përjetuar një pengesë ose kanë pasur disa probleme është t'u kushtojnë pak kohë atyre. Përkëdhel veten më shumë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 6 janar 2024), këtë fundjavë në fillim të vitit do të jeni shumë kontrovers. Ky tension mund të shfaqet në të gjitha marrëdhëniet personale. Natyrisht, qëndrimi juaj nuk është i mirë për ju ose për ata përreth jush.

VIRGJËRESHA

Viti 2023 ka lënë pak shije të keqe në gojë dhe ndoshta edhe shumë melankoli... Fatmirësisht viti i ri ka filluar dhe dalëngadalë po vjen në vete dhe të jeni të sigurt se do t'ju sjellë gjithë kënaqësinë. ti e meriton.

PESHORJA

Kjo fundjavë në fillim të vitit ju fton të rikuperoni emocionet që prej kohësh kanë qenë të fjetura. Nëse për ndonjë arsye jeni frenuar gjatë ditëve të fundit, ka ardhur koha ta lini. Shijojeni!

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 6 janar 2024), ka një farë pasigurie sentimentale që shkakton shqetësime të konsiderueshme. Çiftet e lidhura disa kohë më parë mund të kenë pasur disa diskutime në lidhje me projektet e ardhshme, ndërsa ata që së fundmi kanë gjetur një partner mund të mbërthehen nga disa dyshime.

SHIGJETARI

Nuk mund t'ju kërkohet të qëndroni brenda... Përdorini këto ditë për të dalë, për të parë njerëz që nuk i keni parë për një kohë dhe për të provuar emocione dhe përvoja të reja. Shijojeni jetën.

BRICJAPI

Këtë fundjavë si fillim i vitit do të keni rritje pozitive. Këtë fundjavë dashuria ka shumë rëndësi se çdo gjë. Duhet ta jetoni atë në maksimum A mendoni se ky mund të jetë viti i kthesës si nga pikëpamja profesionale ashtu edhe nga ajo sentimentale.

UJORI
Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 6 janar 2024), në funksion të një të diele disi konfuze dhe mjaft të lodhshme, aktualisht do të ishte koha për të marrë frymë dhe për të rikuperuar energjinë fizike dhe mendore që keni humbur kohët e fundit.

PESHQIT

Këtë fundjavë dashuria ka më shumë rëndësi se çdo gjë dhe ju duhet ta jetoni atë në maksimum. Surprizoni partnerin tuaj dhe ndani pak kohë për veten tuaj.
/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH