Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 29 qershor 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 29 qershor 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Nëse kohët e fundit e keni çliruar veten nga një lidhje, atëherë mund të bini sërish në dashuri. Fundi i këtij muaji qershor do të jetë problematik. Ka shumë angazhime për t'i kryer të gjitha përnjëherë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 qershor 2024), shumë prej jush mund të mos jenë në të njëjtën gjatësi vale me partnerin tuaj. Ka nga ata që duhet të marrin një vendim. Mbyllni muajin me Hënën në shenjën tuaj. Mos u mashtroni nga propozimet e thjeshta...

BINJAKËT

E keni hënën në favorin tuaj, më shumë mundësi në dashuri. Projekte të rëndësishme në horizont. Me afrimin e muajit korrik do të keni gjithnjë e më shumë gjëra në mendjen tuaj.

GAFORRJA 

Ju përjetoni mosmarrëveshje të vogla në dashuri, por asgjë të pariparueshme. Propozimet që do të merrni gjatë kësaj të shtune do të duhet të vlerësohen me kujdes ndërsa të dielën do të keni Venus dhe Mars të favorshëm. Më mirë ta shtyni për pas një takimi pune.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 qershor 2024), keni një qiell të shkëlqyer me Venusin që hyn në shenjë nga 11 korriku. Ata që punojnë në kontakt me publikun janë në krizë. Ditë e këndshme për partnerin.

VIRGJËRESHA 

Nuk keni pse të pendoheni. Disa kolegë prej kohësh do të jenë dakord me ju. Nuk dëshironi komplikime në dashuri dhe në punë, idetë mund t'ju çojnë larg.

PESHORJA

Shumë prej jush mund të zhgënjeheni nga një lidhje e sapokrijuar. Për përkthyes të pavarur është e rëndësishme të vendosni synime. Të dielën do të jeni kritikë ndaj partnerit. Situata përmirësohet në korrik.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 qershor 2024), po përjetoni një dashuri premtuese, por është më mirë të tregoheni të kujdesshëm. Hidhni një hap në një kohë. Puna? Është e rëndësishme të ruani marrëdhënie të mira me kolegët.

SHIGJETARI

Në kulmin e verës do të përjetoni diçka të rëndësishme. Mundësitë përpara. Afërdita nuk është më kundër jush. Nuk duhet të mendoni për atë që nuk keni arritur të arrini profesionalisht.

BRICJAPI

Jeni shumë polemikë në këtë periudhë dhe kjo sigurisht që nuk e ndihmon sferën e dashurisë. Mundohuni të mbani larg nervozizmin e tepruar që shfaqet në jetën tuaj për momentin.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 qershor 2024), muaji qershor do të përfundojë me Hënën në shenjën tuaj. Nuk përjashtohet një mosmarrëveshje ligjore. Do të jeni të fortë në dashuri. Së shpejti mund të vijë një ofertë pune shumë interesante…

PESHQIT

Keni një Diell, Venus dhe Merkur të favorshëm. Rikonfirmimi i një pozicioni është i mundur, nëse jo i mundshëm. Muaji Qershor do mbyllet me stil. Sa keq që paratë janë gjithmonë të kufizuara...

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH