Showbiz

Luizi i dërgon mesazh Kiarës në mes të koncertit në SHBA

Shkruar nga Liberale

Këngëtari Luiz Ejlli prej disa ditësh është duke dhënë koncerte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në koncertin e tij të fundit, Luizi i dërgoi një përshëndetje Kiarës, duke u shprehur se e dinte që videot e tyre do të shpërndaheshin e ajo do ta shikonte këtë moment.

Kiara e ka shpërndarë në Instastory videon duke etiketuar partnerin dhe krahas emrit të tij i ka vendosur një zemër të kuqe.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH