Showbiz

Kiara: A ka gjëra që nuk m'i ke thënë? Ja si i përgjigjet Luizi

Shkruar nga Liberale
Kiara: A ka gjëra që nuk m'i ke thënë? Ja si i

Moderatorja Kiara Tito e ka pyetur këngëtarin Luiz Elli, nëse ka ndonjë gjë që nuk ia thotë dot brenda shtëpisë së Big Brother Vip dhe që do t'ia thotë jashtë saj.

Ndërkohë, që Luizi iu përgjigj se, pjesën më të rëndësishme ia ka thënë.

Pjesë nga biseda:

Kiara: A ke gjëra që do mi thuash jashtë, që nuk i thua dot këtu? Nuk është provokim

Luizi: Në lidhje me mua?

Kiara: Po, jo në lidhje me Maestron. Po me ty pra

Luizi: Ku di unë

Kiara: Ke?

Luizi: Ku di unë, varet. Pjesën më të rëndësishme ta kam thënë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH