Showbiz

"Jam shumë i lumtur", Ricky Martin reagon për herë të parë për koncertin në Tiranë

Shkruar nga Liberale
"Jam shumë i lumtur", Ricky Martin reagon për herë
Ricky Martin do të vijë për herë të parë në Shqipëri. Lajmin e bëri të ditur kryeministri Edi Rama pak ditë më parë me anë të një postimi në rrjete sociale, ndërsa së fundmi ka reaguar vetë artisti. “Po!! Shumë i lumtur të njoftoj se do të jem në Tiranë, Shqipëri më 20 korrik me koncertin tim Simfonik dhe Orkestrën Kombëtare të Tiranës. Shpresoj që të gjithë të mund të më bashkoheni në koncertin tim të parë në Shqipëri”, ka shkruar Ricky në Instagram.  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH