Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 2 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 2 dhjetor 2023

DASHI

Ju pret një fundjavë shumë pozitive nga pikëpamja sentimentale. Një lajm i mirë vjen si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Kënaquni ndjenjat tuaja.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 2 dhjetor 2023), gjatë orëve në vijim tregohuni shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale. Koha e duhur për t'u dashuruar ende nuk ka ardhur. Faji nuk është t'i vihet fatit, por vetes, qëndrimit tuaj mbrojtës. Mundohuni të hapeni pak më shumë dhe të bëni miq të rinj.

BINJAKËT

Fundjava premton të jetë pasionante dhe shumë prej jush gjithashtu do të mund të rizbuloni vlerën e të qenit çift. Ata që kanë pasur probleme ose janë sëmurë do të ndiejnë nevojën për ndihmë nga familja ose marrëdhëniet e rëndësishme.

GAFORRJA

Fundjava do të ketë rritje të vazhdueshme si në fushën sentimentale ashtu edhe në atë të punës. Do të përjetoni emocione unike dhe të paharrueshme. Më në fund do të sqaroni një çështje të pazgjidhur me një person shumë të dashur për ju. Fundjavë e mrekullueshme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 2 dhjetor 2023), dikush mund të mendojë se ka marrë një rrugë të gabuar dhe për këtë arsye do të dëshirojë të ndryshojë. Ndërroni faqe. Për sa i përket punës, ata që tashmë kanë përvojë mund të marrin telefonata ose do të kenë disa takime.

VIRGJËRESHA

Mund të ketë tensione gjatë orëve të ardhshme të fundjavës, në fillim të dhjetorit. Ata që punojnë në fundjavë, mund t'ua heqin atë atyre që pengojnë një projekt, duke e ditur se kanë të drejtë.

PESHORJA

Shumë prej jush keni luftuar në përpjekje, për të kapërcyer pengesat që dalin në punë. Apo edhe në kapërcimin e disa pengesave të rëndësishme. Rikuperimi vjen duke filluar nga e diela.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë, 2 dhjetor 2023), nëse keni një histori të mirë, nuk do të ketë probleme, por nëse ka një problem prej disa kohësh, dikush mund edhe të ngrejë zërin. Ata me një histori të ndërlikuar duhet të jenë edhe më të kujdesshëm. Megjithatë, nëse historia sapo po shfaqet, është e mundur që të ketë pak konfuzion. Mendoni për këtë.

SHIGJETARI

Gjatë orëve në vijim do të ketë disa konfirmime të këndshme nga pikëpamja emocionale. Do të ketë mundësi që dikush të kthehet nga e kaluara, por shmangni historitë që nuk kanë më arsye të ekzistojnë.

BRICJAPI

Lajme po vijnë në fushën sentimentale. Ditët e fundjavës do të jeni të fokusuar në verifikimin e një dashurie. Nëse keni planifikuar ndonjë udhëtim. Kjo është koha e duhur, për të shkuar. Guxim!

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 2 dhjetor 2023), gjatë orëve të ardhshme të kësaj fundjave përpiquni të ringjallni dashurinë. Në këtë periudhë i keni dhënë më shumë rëndësi aspektit ekonomik dhe të punës sesa atij sentimental. Nuk është kështu, ndryshoni qëndrimin tuaj!

PESHQIT

E diela do të jenë ditë pozitive për takime të reja. Kujdes të dielën mos e ngrini shumë zërin. Nuk ia vlen. Merrini gjërat me qetësi…

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH