Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e premte 17 nëntor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e premte 17 nëntor 2023

DASHI

Hëna disonante mund të shkaktojë dhimbje koke të vogla nga pikëpamja fizike, por në të kundërt do të gjeni veten në një situatë shumë të favorshme astrologjike që mund t'ju japë kënaqësi të madhe. Ka ende keqkuptime në dashuri, ndoshta sepse po fokusoheni shumë në problemet tuaja të përditshme dhe punët tuaja...

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 17 nëntor 2023), nuk është e lehtë të ruash kontrollin dhe qartësinë në këtë fazë të jetës tënde, edhe sepse nuk mungojnë personat që po të vënë në provë durimin. Do të duhet të përpiqeni të veproni me pjekuri dhe mençuri, duke shmangur reagimet impulsive.

BINJAKËT

Fillimi i javës ju gjen nën presion. Është e vërtetë që ju pëlqen ta mbushni jetën me angazhime dhe gjëra për të bërë, por është po aq e vërtetë që herë pas here duhet të ndaloni për të pushuar pak. Do të duhet të përpiqeni të gjeni pak hapësirë ​​edhe për ndjenjat.

GAFORRJA

Hëna në kundërshtim mund të shkaktojë agjitacion dhe konfuzion. Fakti i të qenit jo shumë racional dhe shumë instinktiv të bën të jesh pak kaotik në menaxhimin e marrëdhënies me partnerin. Për sa i përket punës, impulsiviteti juaj dhe kjo fazë e agjitacionit të fortë mund të shkaktojë disa probleme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 17 nëntor 2023), Afërdita do të rrisë bujarinë dhe altruizmin tuaj gjatë orëve të ardhshme. Në këtë moment keni një dëshirë të madhe për të treguar dashurinë dhe përkushtimin tuaj ndaj të tjerëve edhe me gjeste vëllazërore dhe solidariteti. Është koha për sqarime në lidhje me dashurinë.

VIRGJËRESHA

Hëna në aspektin e mirë do t'ju japë një periudhë mjaft tërheqëse. Krahasuar me disa ditë më parë, sigurisht që jeni më në formë dhe më të vendosur. Po kërkoni hapësira të reja dhe pak liri edhe sepse jeni lodhur duke u shtypur nga angazhimet dhe detyrimet e punës.

PESHORJA

Është koha e duhur për t'u distancuar nga njerëzit që duan të provokojnë ose të vënë në vështirësi. E premtja do të jetë gjithashtu një shpërblim për ata që po përpiqen të shpengojnë veten pas një periudhe disi gri. Ata që kanë ngecur për një kohë të gjatë, tani më në fund do të jenë në gjendje të rifillojnë udhëtimin e tyre.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 17 nëntor 2023), duhet të përpiqeni t'i kushtoni më shumë vëmendje dhe t'i kushtoni më shumë kohë personit që doni. Kohët e fundit jeni fokusuar vetëm në angazhimet tuaja të përditshme dhe keni harruar gjithçka tjetër. Afërdita në shenjë stimulon takime të reja.

SHIGJETARI

Mbaje edhe pak. E diela do të jetë vendimtare për ata që po përpiqen të përmirësojnë pozicionin e tyre. Më në fund do të keni një avantazh veçanërisht nëse jeni duke punuar në një projekt që rrit kreativitetin tuaj. Çiftet në krizë më në fund do të mund të shërohen, nëse njëri prej tyre nuk është vërtet i lodhur...

BRICJAPI

Ndoshta jeni shumë kokëfortë për pozicionet tuaja dhe ky qëndrim, në plan afatgjatë, mund të dëmtojë ndjeshmërinë e të tjerëve. Do të duhet të shmangni zgjedhjet e rrezikshme për të ardhmen tuaj të paktën deri në pjesën e parë të vitit të ardhshëm. Po i kushtoni shumë kohë punës me rezultatin e neglizhimit të njerëzve tuaj më të dashur.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 17 nëntor 2023), shumë gjëra do të zhbllokohen së shpejti edhe për shenjën tuaj të horoskopit. Nëse keni një projekt në lojë, shumë pengesa që kanë penguar evoluimin do të kapërcehen lehtësisht, duke e lënë fushën të lirë.

PESHQIT

Tre ditët e ardhshme duhet t'iu kushtohen, në një mënyrë të veçantë njerëzve tuaj më të dashur. Kjo është koha e duhur për një sqarim përfundimtar në dashuri. Me Jupiterin dhe Saturnin të favorshëm, do të favorizohen edhe projektet e reja përderisa keni pak durim dhe dini të prisni momentet e duhura që disa “nyje” të favorshme të maturohen.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH