Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 9 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e hënë 9 tetor 2023

DASHI

Kjo ditë është e përkryer për t'i shfrytëzuar ndjenjat, prandaj përpiquni të bëni diçka të këndshme me partnerin tuaj. Në punë, nëse ka pasur ndonjë problem, mund të zgjidhet. Do të arrini të merrni një kënaqësi të madhe, mjafton të keni pak durim.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 9 tetor 2023), në dashuri përpiquni t'i përballoni problemet me shumë qetësi dhe në punë shijoni këtë moment suksesi. Përveshni mëngët duke gërmuar më thellë në gjërat që ju interesojnë vërtet.

BINJAKËT

Dashuria vazhdon në të mirën e saj, veçanërisht nëse keni të bëni me dikë nga Dashi dhe Luani. Në punë, ka ardhur koha për t'u zënë duke kompensuar terrenin e humbur. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

GAFORRJA

Hëna nuk ju ndihmon në dashuri dhe sjell disa momente vështirësie. Në punë jo gjithçka po shkon në mënyrën më të mirë por nuk duhet të dekurajoheni. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 9 tetor 2023), me këtë hënë të bukur drita jeshile për emocionet. Ka pasur disa momente shqetësimi në punë por me përpjekjet e duhura do të arrini të rikuperoni gjithçka.

VIRGJËRESHA

Keni shumë nevojë për qetësi në dashuri dhe në punë përpiquni të jeni më bashkëpunues me kolegët. Në fakt, ndonjëherë ju dëshironi shumë për të bërë gjërat tuaja dhe rrezikoni të bëni gabime serioze.

PESHORJA

Ka pak konfuzion në dashuri, por duhet të bëni një zgjedhje. Në punë gjithçka shkon mirë, veçanërisht nëse punoni si ekip. Do të shihni që gjithçka do të jetë shumë mirë, por do të duhet të jeni në gjendje të merrni kënaqësi të madhe dhe të punoni si ekip. Me pak fjalë, përveshni mëngët.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 9 tetor 2023), në dashuri çdo gjë po shkon mirë dhe në punë është një moment i madh suksesi, prandaj vazhdoni kështu. Do të jeni në gjendje të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë.

SHIGJETARI

Një fazë e bukur rikuperimi po vjen pas ditëve që ishin paksa të rënda për shkak të çështjeve të zemrës. Në punë, vazhdoni të punoni dhe së shpejti do të merrni një njohje të mirë për përpjekjet tuaja. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë.

BRICJAPI

Çiftet që kanë pësuar një moment krize më në fund do të mund të rikuperohen dhe në punë do të punojnë fort për të ndryshuar situatën tuaj, e cila prej disa kohësh nuk është e kënaqshme. Vetëm në këtë mënyrë do të arrini të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 9 tetor 2023), nëse keni përjetuar momente tensioni në çift do të arrini të rikuperoheni. Në punë është më mirë të mos bini pas provokimeve të të tjerëve.

PESHQIT

Nëse ka diçka që nuk ju bën të ndiheni mirë në çift, flisni për këtë me partnerin tuaj. Në punë, promovimi është afër. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë dhe do të arrini të merrni një kënaqësi të madhe. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë. Duhet të keni besim tek vetja dhe tek ata që ju rrethojnë. /LIBERALE.al/

Poll
SHQIPENGLISH