Horoskop

HOROSKOPI i DITËS, e shtunë 18.02.2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI i DITËS, e shtunë 18.02.2023

DASHI

Kur vendos të bësh diçka, del nga rruga për ta bërë atë. Ju duhet ta arrini qëllimin tuaj me çdo mjet, edhe nëse të gjithë rreth jush ju thonë të mos jeni kokëfortë. Tani për tani shmangni luftën me mullinjtë e erës. Në fundjavë do të keni mundësinë të vlerësoni një projekt që mund të jetë i frytshëm në pranverë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18.02.2023), momenti pozitiv vazhdon. Këto ditë jeni plot energji. Periudhë e shkëlqyer sidomos për dashurinë. Në fakt dikush do ta rizbulojë një të tillë. Ndoshta konfliktet përpara që mund t'ju shqetësojnë, por asgjë për t'u merakosur.

BINJAKËT

Disa probleme që nuk janë zgjidhur në vitin 2022 do t'ju rikthehen përsëri në shqetësim, në javët në vijim. Nuk do të jetë një fazë e shkëlqyer e vitit. Jini të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët. E shtuna dhe e diela do jenë ditë të mira, për të pasur diskutime në dashuri.

GAFORRJA

Keni mendime për shkak të Hënës disonante, por jeni ende në një fazë rikuperimi. Brenda muajit mars do të keni një test të rëndësishëm për të kaluar dhe do të jeni të aftë për të. Kujdes nga ata njerëz që pretendojnë se janë miqtë tuaj, sepse po komplotojnë kundër jush nga pas…

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 shkurt 2023), në përgjithësi je shumë bujar, por në çdo rast mos bëj gabim të ekspozohesh shumë financiarisht. Gjatë orëve në vijim, përpiquni të shmangni diskutimet, t'i çoni përpara ose t'i shtyni për disa orë.

VIRGJËRESHA

Kohët e fundit ju është dashur të kaloni ndarje të mëdha dhe prandaj tani nuk doni të dini për dashuri të vështira apo lidhje të kota. Po mësoni të jeni më këmbëngulës dhe realistë. Kjo mund t'ju bëjë shumë të hapur në mënyrën tuaj. Mundohuni të reflektoni gjithmonë se me kë keni të bëni, pa pasur paragjykime.

PESHORJA

Këto ditë mes shkurti jeni kontroverse; ata që kanë kohë që punojnë menduan të largoheshin në janar, sepse besuan se ndodheshin në kushte armiqësore. Me Saturnin disonant, kjo fazë nuk është në të vërtetë një periudhe krize. Jeni ju që keni pak energji për t'i bërë gjërat siç duhet.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 shkurt 2023), nuk do të ndiheni në krye… Shumë gjëra për të bërë. Por ju mund ta mbyllni një projekt me fitim. 2023 do të jetë një vit që do t'ju çlirojë nga shqetësimet dhe gjërat që nuk janë më në rregull.

SHIGJETARI

Ju dashuroheni lehtë. Megjithatë, lodheni po aq lehtë... Nëse në dashuri ka pasur konflikte të përsëritura, duhet të jeni të kujdesshëm. Momente tensioni mund të lindin sërish në fundjavën e ardhshme. Jini të durueshëm.

BRICJAPI

Jeni një shenjë e fortë dhe e vendosur, por mbani mend se është gjithashtu mirë të dëgjoni herë pas here se çfarë thonë të tjerët. Mos e bëni gjithmonë vetëm. Kushdo që është mbyllur në vetvete do të duhet të ndryshojë qëndrim. Pas gjysmës së dytë të marsit do të ndërgjegjësoheni për një situatë jo shumë të qartë për ju tani.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 shkurt 2023), këto janë ditë të rëndësishme. Herë pas here do të dëshironit të ndryshonit diçka në jetën tuaj. Mos bëni revolucion, por të paktën shikoni horizonte të tjera. Është e vështirë për ju të mos programoni diçka të re. Stabiliteti ju shqetëson.

PESHQIT

Dashuria e papritur është në rrugë e sipër, për ata që janë beqarë, apo kanë plane të mëdha me ata që tashmë i doni, ndoshta një fëmijë apo një bashkëjetesë. Po ashtu ka një dëshirë të madhe për të përfunduar në një kontekst sentimental. Objektivi kryesor tani është stabiliteti.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH