Showbiz

Habit aktorja: Pas divorcit, fle dyshe e treshe

Shkruar nga Liberale
Habit aktorja: Pas divorcit, fle dyshe e treshe

Aktorja Arjola Demiri është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes për shkak edhe të roleve të saj që kanë bërë gjithmonë zhurmë.

Ajo shpesh ka folur edhe për jetën e saj, duke deklaruar se është e divorcuar dhe nënë e 3 fëmijëve.

“Kam 7 vjet që jam divorcuar dhe më shkruajnë shumë meshkuj, ndër ta dhe futbollistë, por unë i refuzoj se janë të vegjël”, ka thënë aktorja 35 vjeçare.

E pyetur nga moderatorët se me kë ka fjetur gjatë këtyre 7 viteve, aktorja ka habitur paksa fillimisht, duke u përgjigjur, se "fle dyshe dhe treshe, si të më vijë”.

Arjola më tej ka thënë se pas divorcit, iu është dedikuar fëmijëve, të cilët janë “partnerët” me të cilët fle, duke u shprehur se ndihet nëna më e lumtur në botë./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1115105,1115106,1115107,1115108,1115109"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH