Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Shqipëria nën ujë

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Shqipëria nën ujë

Situata nga reshjet masive të shiut është problematike në disa zona të vendit, sidomos në Shkodër, Lezhë, Vlorë, Durrës, Elbasan e Librazhd.

Mijëra hektarë tokë janë të pushuar nga uji, ndërkohë që disa rrugë dhe ura janë bërë të pakalueshme nga çarjet e tokës dhe shkarjet e dheut.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH