Showbiz

Emocionohet Ledri Vula, e bija e surprizon në emision

Shkruar nga Liberale
Emocionohet Ledri Vula, e bija e surprizon në emision

Emisioni “Më lër të flas” është mbushur me emocione kur vajza e Ledrit, Poem Blu ka hyrë në skenë.

Ajo i është shkëputur nga duart mamasë së saj, blogeres Sara Hoxha dhe ka shkuar pranë këngëtarit.

Më pas Ledri ka performuar këngën “1 goat për ty” në skenë duke e lënë Poin me Romeon dhe Donaldin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH