Showbiz

"Do kesh besimin e saj", Luizi mëson Kristin se si të puthë Keisin, ja teknikat e duhura sipas tij

Shkruar nga Liberale
"Do kesh besimin e saj", Luizi mëson Kristin se si të

Dy banorët e "Big Brother VIP" Kristi dhe Keisi duken gjithnjë e më të afërt me njëri-tjetrin.

Sot ata janë bërë pjesë e një shakaje bashkë me çiftin Luiz-Kiara.

Luizi po i mësonte taktikat se si të arrinte të puthte Keisin duke e demonstruar te Kiara.

Luizi: Shiko i vë gishtin kështu në buzë

Kristi: Po kjo nuk e hap...

Luizi: Pastaj e rrëshqet dorën tek veshi

Kristi: Po ç’janë këto taktika që mëson ky

Luizi: E ke teknikë të sigurtë, do kesh besimin e saj

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH