Showbiz

Dafina Zeqiri dhe Mozzik tashmë quhen në këngën e tyre “Gabriela dhe Gabrieli”

Shkruar nga Liberale
Dafina Zeqiri dhe Mozzik tashmë quhen në këngën e tyre

Dafina Zeqiri një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite ka vazhduar të sjellë projekte shumë të veçanta.

Si dhe shumë artistë të tjerë edhe për Dafinën pushimet kanë mbaruar dhe këngëtarja ka nisur nga puna.

Pak ditë më parë Dafina dhe Mozzik paralajmëruan do të vijnë me një bashkëpunim muzikor, i cili mezi po pritet nga fansat. E ditën e sotme ata kanë publikuar pak nga klipi i këngës së re dhe kanë treguar se do të publikohet nesër në orën 18:00. Ama ajo çfarë u vu re nga ndjekësit ishte se artistët në komente e kanë quajtur njëri-tjetrin “Gabriela dhe Gabrieli”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH