Globi

70 vjeçarja vret të bijën dhe më pas thërret policinë: Hajdeni se mbyta vajzën

Shkruar nga Liberale
70 vjeçarja vret të bijën dhe më pas thërret

 

Një grua mbyti vajzën e saj 44-vjeçare në Palermo.

Sipas asaj që raportojnë mediat iraliane, viktima, e cila quhej Maria Cirafici, vuante nga depresioni.

70-vjeçarja, e cila më pas ka kërkuar ndihmë, ka pranuar krimin në polici.

“Hajdeni se kam mbytur vajzën”: me këto fjalë 70-vjeçarja nga Palermo që vrau vajzën e saj 44-vjeçare ka lajmëruar policinë. Gruaja ka telefonuar në numrin e urgjencës që më pas lajmëroi policinë.

Kur mbërriti ambulanca, vajza kishte vdekur. E moshuara është marrë menjëherë në pyetje nga agjentët. Ai do të tha se kishte kohë që ishte nën presion sepse viktima vuante nga depresioni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH