Showbiz

Asgjë nuk zgjat përgjithmonë, 3 shenjat që do të ndahen këtë javë

Shkruar nga Liberale
Asgjë nuk zgjat përgjithmonë, 3 shenjat që do të ndahen

Bëhuni gati për një javë plot surpriza dhe disa situata të vështira, pasi disa që mendojnë se janë të dashuruar ose duke kaluar një fazë të çuditshme në marrëdhënien e tyre, mund t'i japin një zgjidhje përfundimtare.

Këtë javë, ne do të përjetojmë ndryshime në marrëdhëniet tona dhe në mënyrën se si ndihemi për to. Duhet të kujtojmë: Asgjë nuk zgjat përgjithmonë dhe kjo është në rregull. E tillë është jeta dhe natyra. Çdo gjë merr fund herët a vonë. Gjatë javës 19 – 25 qershor do të shohim shumë tranzite që pengojnë dashurinë dhe përparimin e saj.

Gaforrja

Mes përpjekjes për ta gjetur atë me partnerin dhe balancimin e jetës suaj të punës, mund të ndiheni sikur personi me të cilin jeni nuk po ju mbështet sa duhet, gjë që fillon t'ju lodhë. Këtë javë ka shumë planetë në kundërshtim dhe të gjithë po ju prekin personalisht, që do të thotë, në këtë rast, se ju shtyjnë drejt padurimit dhe mospërputhjes. Do të vini re se kjo javë ushtron kaq shumë presion mbi ju dhe partnerin tuaj romantik, saqë mund të hiqni dorë nga e gjithë kjo marrëdhënie. Këto ditë mund t'ju bëjnë t'i jepni fund marrëdhënies tuaj një herë e mirë, pasi e konsideroni të kotë të provoni më.

Luani

Kohët e fundit jeni përpjekur pa pushim të qëndroni në një lidhje që nuk ju përmbush. Si Luan krenar që je, nuk dëshiron të mendosh se çdo gjë në të cilën përfshihesh mund të dështojë, dhe për shkak të këtij qëndrimi, do të vazhdosh të përpiqesh...derisa të kuptosh se tani je vetëm ti duke bërë punën e vështirë. Me Mërkurin në një sekstil me Venusin që duket lart, do të mendonit se mund ta rregulloni situatën, por kjo do të çojë vetëm në të bërtitura dhe nervozizëm. Pavarësisht humorit tuaj të mirë dhe këmbënguljes, mund të jetë koha për të folur për ndjenjat tuaja dhe për të lënë këtë marrëdhënie.

Virgjëresha

Ka shumë gjëra kundër jush këtë javë dhe do t'ju bëjë të ndiheni aq të stresuar sa i vetmi lehtësim që mund të gjeni është ndarja. Edhe pse nuk doni të pranoni fundin e lidhjes suaj, tani jeni në pikën ku duhet të jeni të sinqertë me veten dhe t'i jepni fund. Partneri juaj ka bërë diçka që nuk mund ta falni lehtë, edhe pse po përpiqeni shumë, është shumë e vështirë të vazhdoni bashkë. Me këtë ritëm, pa dashuri dhe respekt, nuk sheh asnjë kuptim të vazhdosh. Fundi i marrëdhënies suaj mund të vijë lehtësisht në ditët në vijim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH