Aktualitet

 Aksident në Elbasan, Një  i vdekur dhe dy të plagosur

Shkruar nga Liberale
 Aksident në Elbasan, Një  i vdekur dhe dy të plagosur

Një aksident rrugor i ka marrë jetën një personi në Elbasan, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur. Ende  nuk dihen shkaqet, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH