Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e diel 24 Dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e diel 24 Dhjetor 2023

DASHI

Në dashuri më në fund gjithçka është nën kontroll dhe kjo në vetvete është një arritje. Shmangni komplikimet, veçanërisht në marrëdhëniet me Bricjapin. Në punë mund të vijnë propozime të reja, prandaj vlerësojini ato me qetësi: në përgjithësi është një periudhë e mirë për të vazhduar projektet tuaja.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel, 24 dhjetor 2023), ju pret një ditë e qetë në dashuri, veçanërisht në mëngjes. Mund të ndërtoni diçka vërtet të veçantë në punë në funksion të vitit 2024 që do t'ju shohë si protagonistë absolutë.

BINJAKËT

Është një ditë disi e qetë në dashuri, ndaj përpiquni të mos vendosni shumë dru në zjarr, përndryshe rrezikoni të digjeni. Diçka nuk shkon në punë, nga ana tjetër Hëna në këtë periudhë nuk është aq e ndritshme për shenjën tuaj.

GAFORRJA

Për ju dita e diel do të ketë të bëjë me pajtimin në dashuri, pas një periudhe objektivisht të vështirë. Në fakt, ju keni një Hënë të favorshme. Lodhja po ndihet në punë, kështu qe përfitoni nga pushimet e Krishtlindjeve për të rimbushur bateritë tuaja.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 24 dhjetor 2023), për ju do të jetë një ditë pozitive plot emocione, falë Hënës në shenjën tuaj. Në punë po jepni maksimumin, por në fund angazhimi dhe sakrificat e bëra do të shpërblehen. Së shpejti do të mund të shijoni kënaqësi të madhe.

VIRGJËRESHA

Me Hënën në shenjë mund të arrini gjëra të mëdha. Qielli është i kthjellët, prandaj përfitoni prej tij. Në punë gjatë kësaj periudhe festash do të arrini të merrni një kënaqësi të madhe dhe të tregoni vlerën tuaj për të gjithë. Edhe pse është në prag të Krishtlindjeve, nuk mund ta shkëputësh plotësisht.

PESHORJA

Për ju do të jetë një ditë shumë të rëndësishme në dashuri, sepse në këto ditë Krishtlindjesh do të mund të gjeni sërish qetësinë tuaj të humbur. Propozime të reja mbërrijnë në punë dhe dëshironi shumë të bëni mirë: vlerësojini me qetësi, duke analizuar të mirat dhe të këqijat.

AKREPI

Do të jetë një ditë shumë e favorshme për ju në dashuri, me Venusin pozitiv që ju emocionon dhe ju mbron. Në punë është një periudhë rritjeje, ndaj mund të bëni njohje të reja dhe takime të rëndësishme për të përparuar në karrierë.

SHIGJETARI

Në këtë prag Krishtlindjesh ujërat janë të trazuar në dashuri. Kujdes nga polemikat që do të lindin rreth jush, ndoshta sepse dikush e ka zili suksesin tuaj. Në punë, veproni pa nxitim, duke parë përreth. Nuk është koha për zgjedhje të rrezikshme.

BRICJAPI

Hëna e favorshme në dashuri ju lejon të zgjidhni stresin dhe tensionin. Në punë këto janë ditë feste dhe për rrjedhojë pushimi, por do të mund të gjeni edhe forcën për të ecur drejt në rrugën tuaj dhe mund të vijnë lajme të mira. Në fakt, jeni të lodhur nga e njëjta rutinë e vjetër.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 24 dhjetor 2023), do të jetë një ditë pozitive në dashuri: nëse ka pasur tensione, mund të bëni paqe dhe të sqaroheni. Në fund të fundit, të gjithë jemi më mirë në Krishtlindje! Në punë mundohuni të shkëputeni pak nga priza dhe të mos e ngarkoni veten me shumë angazhime.

PESHQIT

Do të jetë një ditë në të cilën nuk do të krijoni konflikte të reja, duke qenë se kohët e fundit nuk keni bërë gjë tjetër veçse debatoni. Këtë vit Krishtlindjesh do të jeni të zhytur në mendime, ndoshta ju mungon dikush i veçantë. Në punë do të vijnë lajme të mira, prandaj përgatituni në kohë.

Poll
SHQIPENGLISH