Showbiz

Vajza 11-vjeçare e Pink do të punojë me pagesë në turneun e këngëtares

Shkruar nga Liberale
Vajza 11-vjeçare e Pink do të punojë me pagesë në

Këngëtarja Pink do të shoqërohet në turneun e saj të verës nga vajza e saj 11 vjeçare. Willow do të jetë anëtare e ekipit të saj dhe do të punojë për të me pagesë.

"Ne thjesht duhej të kalonim mbi pagën minimale dhe është ndryshe nga shteti në shtet", tha Pink gjatë një interviste në "Today".

Këngëtarja tha se, vajza e saj duhet të zhvillojë aftësitë e saj negociuese sa i përket pagës. Fituesja e Grammy-t ka dy fëmijë Willown dhe djalin e saj gjashtë vjeçar Jameson me bashkëshortin Carey Hart.

Turneu i saj në kuadër të albumit të saj të nëntë "Trustfall" nis në qershor në Mbretërinë e Bashkuar. /Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH