Aktualitet

Sherr me thika e sende të forta, tre të plagosur në Ksamil

Shkruar nga Liberale
Sherr me thika e sende të forta, tre të plagosur në Ksamil

Një konflikt për motive pronësie ka ndodhur mes dy familjeve në Ksamil. Nga burime jo zyrtare mësohet për 3 persona të plagosur.

Korespondentja e Panorama raporton se në vendngjarje kanë shkuar efektivë të policisë së Sarandës dhe një grup i FNSH.

Mësohet se janë shoqëruar dy persona në Komisariatin e Sarandës, ndërkohë që 3 të plagosurit janë duke marrë mjekim në spitalin e qytetit bregdetar.

Sipas burimeve dy familjet janë konfliktuar me thika dhe mjete të forta. Policia po vazhdon hetimet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH