Aktualitet

Sherr masiv me thika në Vlorë, ndërhyn policia

Shkruar nga Liberale
Sherr masiv me thika në Vlorë, ndërhyn policia

Një sherr me thika ka ndodhur sot në mesditë në Vlorë.

Mësohet se sherri ka ndodhur mes një grupi adoleshentësh prej më shumë se 30 vetash, të cilët janë përfshirë në një sherr masiv me thika duke rrezikuar jetën.

Fatmirësisht nuk është shënuar asnjë i lënduar për shkak të mbërritjes së policisë në kohë. Policia është vënë menjëherë në ndjekje të grupit të të rinjve përfshirë efektivë civilë dhe forcat Shqiponja duke arritur të kapë disa prej tyre.

Mësohet se grupi i adoleshentëve ka qenë problematik disa herë ndërsa ky është sherri më masiv mes të rinjve kohët e fundit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH