Showbiz

Meri Shehu vjen sot me lajme të mira për të gjitha shenjat

Shkruar nga Liberale
Meri Shehu vjen sot me lajme të mira për të gjitha shenjat

Astrologia Meri Shehu sot ka lajme të mira për të gjitha shenjat e horoskopit.

Lexoni horoskopin e publikuar në Facebook nga Meri Shehu:

Dashi

Kjo eshte periudhe e rendesishme per ekonomine dhe biznesin Perpiquni te perfitoni dhe te beni nje ndryshim apo nje fillim te ri

Demi

Do viheni perball nje antagonizmi te madh por nese jeni bashkepunues ju del nje periudhe e mire apo nje bashkepunim i ri Kujdes kundershtimet femerore ne martese

Binjaket

Do merrni lajme te mira per ndryshime qe behen ne punene e perdishme Ju pret edhe ju nje ndryshim i mire i cili mund te kete edhe ndonje vleresim material

Gaforrja

Do ta konceptoni ndryshe nje marredhenie errotike dhe do donit te fillonit nje lidhje te re ne baze te ndjenjave dhe instiktit Kjo periudhe ju sjell lidhje te qendrueshme

Luani

Nje ceshtje familjare perseri shkon me ndryshim dhe debate por ne fund gjendet nje zgjidhje Do keni fat ne biznese familjare

Virgjeresha

Do merrni lajme te mira per fillimin e nje veprimtarie te rendesishme por edhe ne lidhje me jeten personale Do keni takime shume joshese

Peshorja

Ekonomia do behet motori apo motoja juaj ne kete periudhe Do investoni dhe do filloni nje periudhe te fuqishme per bazen ekonomike

Akrepi

Jeni gati tashme per nje fillim te ri mbas nje mbremjeje te lodhshme derisa Hena doli ne drite Do regullohen marredheniet tuaja

Shigjetari

Psikologjikisht do perjetoni nje ndryshim pozitiv dhe nje rigjenerim Do cliroheni nga disa pendesa apo veshtiresi qe i perjetonit keq

Bricjapi

Nje femer do futet ne shoqerine tuaj per tu bere shume e rendesishme ne qellimet dhe ecurine tuaj Po keshtu e ardhmja premton edhe ne jeten personale

Ujori

Do merrni nje lajm shume te mire ne lidhje me nje ceshtje pune dhe do krijohen kusshtet te filloni nje pune te re apo nje pozicion te ri

Peshqit

Ka ardhur moneti te shikoni me shume mundesi para vetes pas nje mbyllje pothuaj 15 ditore ku shume nga mundesite u zhduken sikur te mos kishin egzistuar

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH