Aktualitet

Manastirliu publikon shifrat: Sot kapërcyem 550 mijë vaksinime

Shkruar nga Liberale
Manastirliu publikon shifrat: Sot kapërcyem 550 mijë vaksinime

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e vaksinimeve në vend. Ajo thotë se sot janë kapërcyer 550 mijë vaksinime dhe procesi nuk ndalet në çdo cep të vendit.

“#VaksinimiNukNdalet në çdo cep të vendit, për mbrojtjen e jetës dhe shëndetit të qytetarëve ?? ? Sot kapërcyem 550 mijë vaksinime?? #ShqipëriaBuzëqesh?”, shkruan Manastirliu.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH