Showbiz

“Turp të të vijë"/ Jetmiri bën gjestin e 'shpifur' ndaj Erjolës: Ai i heq...

Shkruar nga Liberale

“Turp të të vijë"/ Jetmiri bën gjestin e

Mbrëmjen e djeshme Erjola dhe Jetmiri janë përfshirë në një debat, për shkak të një shakaje e cila duket se nuk shkoi ashtu siç pritej.

Gjithçka ka ndodhur teksa banorët ishin në oborr dhe Erjola shkoi të ulej në divanin që ndodhen aty. Megjithatë, Jetmiri që ndodhej i ulur, në këtë moment e ka larguar divanin dhe Erjola është rrëzuar në tokë.

Ajo nuk e ka pritur aspak mirë këtë gjest dhe i është drejtuar Jetmirit, duke i thënë “Turp të të vijë”. Banorët e tjerë kanë ndërhyrë për ta qetësuar por ajo e acaruar i ka kërkuar Jetmirit që të mos e bëjë më këtë gjest pasi nuk ishte aspak shaka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH