Showbiz

Sara bashkë me Bardhin dhe bebin dërguan një dron në BBV! Për çfarë bëhet fjalë? (Video)

Shkruar nga Liberale

Sara bashkë me Bardhin dhe bebin dërguan një dron në BBV!

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë dy ish-konkurrent të formatit më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’, rrugëtimi i të cilëve përfundoi pak javë më parë.

Dyshja është në pritje të një bebushi, ku lajmi i ëmbël është ndarë përpara disa ditësh nga çifti. 

Kohëve të fundit kemi parë që Sara të ketë një mbështetje të madhe për një nga banoret e ‘BBV3’. Bëhet fjalë për Heidin, e ndërsa ditën e sotme Sara, Bardhi dhe bebushi i kanë nisur një dron banores në ambientet e shtëpisë teksa shkruajnë:

Me ty deri në fitore! Qëndro e fortë, të duam. Sara, Bardhi dhe bebi!”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH