Showbiz

Na kishte munguar! Rikthehet pas 6 vitesh sfilata e modës së “Victoria’s Secret”!

Shkruar nga Liberale

Na kishte munguar! Rikthehet pas 6 vitesh sfilata e modës së

Pas 6 vitesh mungesë, do të rikthehet sfilata vjetore e modës së Victoria’ Secret.

Brendi i njohur për të brendshme po rikthehet me sfilatën e mbajtur në fund të dhjetorit. Siç e quan stafi i brendit një dhuratë për festat e fundvitit.

Shfaqja e modës e Victoria’s Secret, e cila filloi në vitin 1995, gjatë viteve ka shfaqur performanca të dukshme nga artistë duke përfshirë Rihanna, Ariana Grande dhe Taylor Swift, dhe ka nxjerrë në pah modele si Heidi Klum dhe Kendall Jenner.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH