Showbiz

“Më degjenerove karrierën dhe je e prekur ti?”/ Vijon debati mes Julit dhe Eglës: Po përdridhesh si...

Shkruar nga Liberale

“Më degjenerove karrierën dhe je e prekur ti?”/ Vijon

Juli dhe Egla janë në konflikte të njëpasnjëshme në shtëpi. 

Në debate të tjera të mëparshme, Egla i tha Julit se titujt ai i mbante kot dhe se nuk i meritonte. Juli e kaloi debatin pa shumë zhurmë atë ditë, por ditën  djeshme ai e rikujtoi atë çka i kishte thënë Egla duke treguar edhe njëherë se fjalët e saj e kishin prekur.

 

Ai u shpreh se Egla i kishte degjeneruar karrierën, dhe tani nuk mund të bënte sikur ajo ishte e prekur ndërkoh që është ai i cili është i prekur nga fjalët  e saj. 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH