Showbiz

Mariana Kondi rrëfen vështirësitë e karrieres: Në atë kohë sa...(video)

Shkruar nga Liberale

Mariana Kondi rrëfen vështirësitë e karrieres: Në

Ferma e Vipave filloi me episodin e parë këtë të premte  ku morën pjesë 16 personazhe të botës së ekranit ku duhet të kalojnë disa prova përpara se të bëhen fermerë. Mariana dhe Gledisi janë dy fermerët e parë, të cilët janë zgjuar dhe e kanë nisur ditën së bashku. Teksa kanë qenë në verandë duke konsumuar një kafe, dyshja ka zhvilluar një bisedë personale ku kanë treguar më shumë për jetën e tyre.

Mariana Kondi ka rrëfyer se ka 42 vite që ushtron profesionin si aktore, ku ndër të tjera ajo ka treguar vështirësitë në fillimet e karrieres.

Mariana: Kam 42 vjet punë në këtë fushë. Puno shko në shtëpi.

Gledisi: Ka qenë të vështira fillimet për ty? Duke qenë se vajzat paragjykoheshin dhe e vuanin këtë pjesë sidomos televizionin.

Mariana: Në atë kohë sa kishte filluar të formohej kjo gjë. Në atë kohë Eni Çobani, ka qenë një artiste shumë e mirë. S’para e kujtojnë në fakt, por ajo ka qenë gjigante. Fjala gjigante asaj i përshtatet. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by @fermavip.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH