Showbiz

Ku është ilaçi im? Sara Hoxha ka bën postimin e papritur dhe të gjithë mendojmë se e ka për Ledrin! (foto)

Shkruar nga Liberale

Ku është ilaçi im? Sara Hoxha ka bën postimin e papritur

Një ndër çiftet e showbiz-it shqiptar të cilët kanë kohë që përfliten për një ndarje janë Sara Hoxha dhe Ledri Vula. Lajme të cilat i ka pohuar edhe Ledri publikisht.

Ku është ilaçi im? Sara Hoxha ka bën postimin e papritur

Gjatë kësaj kohe nuk ka munguar edhe thumbimi rrjete sociale nga njëri-tjetri ku ditën e sotme ka qenë Sara e cila duket se ka zbuluar si ndihet pas gjithë kësaj historie.

Ku është ilaçi im? Sara Hoxha ka bën postimin e papritur

“Ndjehem sikur jam ilaçi i të gjithëve, por ku është i imi?”- ka shkruar ajo, duke na treguar kështu se ndihet e lënduar dhe po kërkon për “ilaçin” e saj. 

Ku është ilaçi im? Sara Hoxha ka bën postimin e papritur

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH