Showbiz

Ilnisa tregon që ka hyrë e ka dalë nga shtëpia, Meritoni i kërkon të heshtë

Shkruar nga Liberale
 

Ilnisa tregon që ka hyrë e ka dalë nga shtëpia, Meritoni i

Dje (e premte) Rike dhe Meritoni u përfshinë në një debat shumë të ashpër, pasi Meritoni bëri një gjest jo të këndshëm duke hequr rripin e pantall

onave.

Diçka që ra në sy ishte mosprezenca e partneres së Meritonit, Ilnisës, e cila nuk ishte prezentë fare në asnjë çast të debatit.

Nëpër rrjete sociale, po qarkullon një video, në të cilën gazetarja jep një deklaratë të pazakontë.

Ajo thotë që e ka lëshuar shtëpinë për një kohë dhe është kthyer në mëngjes.

“Dje unë ika, kam ardhur në mëngjes në dhomën e rrëfimit. Kam ardhur në mëngjes.” – deklaron Ilnisa.

Meritoni mundohet t’i thotë Ilnisës të heshtë, por ajo vetëm qesh teksa rrëfehet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eterna Media (@eterna.entertainment)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eterna Media (@eterna.entertainment)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH