Showbiz

Çifti ndan FOTOT e ËMBLA! Justin dhe Hailey Bieber do të bëhen prindër për herë të parë 

Shkruar nga Liberale

Çifti ndan FOTOT e ËMBLA! Justin dhe Hailey Bieber do të

Hailey dhe Justin Bieber do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e ëmbë e dha vetë çifti përmes postimeve në rrjetet sociale ku zbuluan se Hailey ishte shtatzënë.

Çifti ndan FOTOT e ËMBLA! Justin dhe Hailey Bieber do të

Në pamjet e publikuara, modelja dhe këngëtari pozojnë në natyrë në Hawaii, aty ku Hailey Bieber pozoi e veshur me një fustan prej dantelle të Saint Laurent dhe një vello në kokë dhe ku çifti përsërisin betimin e martesës.

Çifti ndan FOTOT e ËMBLA! Justin dhe Hailey Bieber do të

Kujtojmë se çifti u martuan në shtator 2019 në një ceremoni intime në Montage Palmetto Bluff në Karolinën e Jugut.

Çifti ndan FOTOT e ËMBLA! Justin dhe Hailey Bieber do të

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH