Showbiz

Finalistët përballë pyetjeve të të ftuarve, zbulojnë banorët më të fortë

Shkruar nga Liberale

Finalistët përballë pyetjeve të të ftuarve,

Finalistët janë vënë sot përballë pyetjeve të të ftuarve specialë në BBV, opinionistët e Fan Club dhe moderatorë të tjerë të emisioneve në TCH. Të pyetur nga Ina Kollçaku se cili është kundërshtari që mund t’i kishte nxjerrë nga shtëpia? Romeo u përgjigj, Donaldi duke shmangur pyetjen për banorët e tjerë të këtij sezoni të BBV. Juli tha se dy emra: Ledjona dhe Ilnisa. Ndërsa Meritoni gjithashtu përmendi emrin e të dashurës së tij, Ilnisën.

Ina: Cili është ai kundërshtar që mund t’u kishte nxjerrë nga shtëpia?

Romeo: Unë mendoj se konkurrenti i vetëm që do më nxirrte mua nga kjo shtëpi do të ishte Donaldi sepse mendoj se ka qenë shumë herë më i zoti se mua.

Juli: Ajo ndoshta ka nxituar në disa gjëra, por Ledjona do të ishte një konkurrente e fortë. Edhe Ilnisa. Për të do kisha thënë që është një lojtare shumë e fortë nëse ajo nuk do e flinte mendjen që kishte disa të tjerë që donin të dilnin përpara saj. E uli ritmin dhe zarfi i zi erdhi papritur

Ilnisa është lojtarja më e fortë. Do na kishte nxjerrë të gjithëve.

Ilnisa është lojtarja më e fortë. Do na kishte nxjerrë të gjithëve

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH