Showbiz

Dojna tregon historinë e njohjes me Vlashentin dhe na shkriu zemrën të gjithëve!

Shkruar nga Liberale

Dojna tregon historinë e njohjes me Vlashentin dhe na shkriu zemrën

Moderatorja e njohur, Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Dojna tregon historinë e njohjes me Vlashentin dhe na shkriu zemrën

Prej disa vitesh lidhje ata janë bërë prindër të një djali dhe së fundmi Dojna ka treguar sesi është njohur me Vlashentin.

Dojna tregon historinë e njohjes me Vlashentin dhe na shkriu zemrën

Nëpërmjet një postimi në Instagram, shoqëruar me dy fotografi të çiftit Dojna tregon se fillimisht ka patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me Vlashentin, por asnjëherë nuk e shprehnin pëlqimin që kishin për njëri-tjetrin.

Dojna tregon historinë e njohjes me Vlashentin dhe na shkriu zemrën

"Për mua i duhuri duhet të jetë gjithmonë shoku yt i ngushtë, pastaj të tjerat e ndjekin pas!"- shkruan Dojna.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH