Showbiz

Bianca Censori thyen kodin e rreptë të veshjes duke shkuar zbathur në Disneyland park, agravohen fansat

Shkruar nga Liberale

 

Bianca Censori thyen kodin e rreptë të veshjes duke shkuar zbathur

Fansat kanë vënë në shënjestër Disneyland-in në Kaliforni, për lejimin e Bianca Censorit të ecë nëpër parkun tematik pa këpucë të martën.

Arkitektja australiane, 29 vjeçe, bëri një paraqitje surprizë në parkun argëtues në Kaliforni së bashku me bashkëshortin e saj reper Kanye West, 46 vjeç.

Ndërsa Bianca ishte e mbuluar shumë më tepër se zakonisht, ajo ia doli të shkaktonte bujë duke i mbështjellë pjesërisht këmbët e saj të zbathura dhe kyçet me fasha, shkruan DailyMail.

Sipas rregullave, Disneyland rezervon të drejtën për të mohuar pranimin ose heqjen e çdo personi që ka veshur diçka që kompania e konsideron të papërshtatshme.

Në internet, një përdorues shkroi: “Pse Disney nuk refuzoi hyrjen? Ajo nuk është e veshur siç duhet për një mjedis familjar”.

Një tjetër pyeti: “Pse Bianca lejohet të hyjë atje pa këpucë? Unë mendoj se të tjerët duhet të heqin këpucët sot dhe të shohin se sa prej tyre do të përcillen jashtë”, shtoi një tjetër. 

Bianca Censori thyen kodin e rreptë të veshjes duke shkuar zbathur

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH