Showbiz

“Batuta perverse dhe pornografike”/ Degradon biseda mes Julit dhe Eglës: I thua gocave “hajde ma … në banjo”!

Shkruar nga Liberale

“Batuta perverse dhe pornografike”/ Degradon biseda mes Julit dhe

Juli i thotë Eglës se bën batuta perverse dhe pornografike, ndërsa Egla e akuzon se kërkon gocave gjëra të pahijshme.

“Batuta perverse dhe pornografike”/ Degradon biseda mes Julit dhe

Madje ajo i thotë se “Shkodra lind vetëm qytetarë, por me Julin është bërë një përjashtim, ku është i zhveshur nga çdo gjë”.

“Batuta perverse dhe pornografike”/ Degradon biseda mes Julit dhe

Juli: Ti bën batuta perverse dhe pornografike dhe kërkon të tregosh edukatën ti.

Egla: Thuaji femrave “hajde ma mbaj në banjo”, ku je ti! Dhe jam unë perverse. Je ti ai, thuaji femrave hajde ma mbaj në banjo.

Egla: Trego burrëri me gratë ti. Ytt! Unë kujtova se Shkodra lind qytetarë, por ti qenke i zhveshur nga çdo gjë. Shkodra lind qytetarë.

Juli: Ti vetëm nga votat e Shkodrës del jashtë.

Egla: Shkodra shikon! Shkodra lind vetëm qytetarë, t’i je i zhveshur nga kjo gjë.

Juli: O tash po e sheh ti Shkodrën! Ata të dëgjojnë duke folur dhe vjellin në kor. Ik o Egla ik, ti kërkon të sillem me edukatë, kur bën batuta perverse. Ke mangësira jashtë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH