Showbiz

Adrian Gaxha dhe Fatma Methasani rikthehen në krahët e njëri-tjterit? VIDEO që ngriti dyshimet

Shkruar nga Liberale

Adrian Gaxha dhe Fatma Methasani rikthehen në krahët e

Këngëtari i njohur Adrian Gaxha dhe Fatma Methasani u përfolën për një lidhje mes tyre, 8 vite më parë. 

Ka qenë viti 2016-të kur në media nisi të qarkullonte një video, ku Fatma dhe Adriani shfaqeshin të përqafuar me njëri-tjetrin rrugëve të Tiranës.

Por askohe dyshja hodhi poshtë të gjitha aludimet, duke treguar se mes tyre ekziston thjesht një miqësi.

Mesa duket pas 8 vitesh, dyshja përflitet se është ribashkuar.

“Prive” bën të ditur se ata janë parë shumë të afërt në një nga hotelet e Shkupit. Mesa duket, Adriani dhe Fatma e kanë gjetur gjuhën e përbashkët edhe në rrjetet sociale, ku kanë nisur të ndjekin njëri-tjetrin.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH