Horoskop

Këto janë shenja e horoskopit që duan pa kushte

Shkruar nga Liberale

Këto janë shenja e horoskopit që duan pa kushte

Demi

Ata që i përkasin shenjës së Demit janë tepër romantikë. Forca e tyre lëvizëse është dashuria. Edhe pse mund të duken kokëfortë, posesiv dhe pak egoist, është pikërisht kjo kokëfortësi dhe refuzimi për të dështuar që i bën ata të dashurojnë pa kushte.

Gaforrja

Për shkak se Gaforret njihen për ndjeshmërinë e tyre, kur bëhet fjalë për dashurinë, ata mund të duken të dobët, por nuk është kështu. Duke qenë romantikë të pashërueshëm, ata duan thellësisht, por nuk bëhen shtytës. Ndryshe nga Demi, Gaforret nuk do t’ju lejojnë t’i bëni ata të duken të vegjël apo budallenj.

Peshqit

Kur bëhet fjalë për dashurinë, Peshqit janë tepër të ndjeshëm, romantikë dhe të lakueshëm. Për ta dashuria nuk është vetëm romantike, por edhe platonike. Ata janë plot dashuri, simpati dhe kujdes për të gjithë në jetën e tyre duke lënë pak për veten e tyre.

Poll
SHQIPENGLISH