Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 24 janar 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 24 janar 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Po përjetoni një periudhë të gjallë dhe të zjarrtë, si në dashuri, ashtu edhe në punë ku një projekt po merr shumë hov. Mos u kapni nga nxitimi dhe dëshira për të mbërritur. Përpara 16 shkurtit, në fakt mund të mblidhni pak dhe madje të hasni disa momente shqetësimi!

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 24 janar 2024), Venusi i favorshëm shpërthen për çiftet në krizë. Njerëzit në vështirësi, të cilët janë të prekur disi refleksivisht nga ajo që po ndodh, më në fund do të kenë mundësinë të imponojnë vullnetin e tyre edhe me koston e largimit për ca kohë. Vështrime të mira dhe lajme vijnë në punë.

BINJAKËT

Gjithçka që dëshironi në këtë moment është të përjetoni dashurinë në qetësi, të gjeni një qetësi të humbur dhe të rikuperoni një marrëdhënie që po tregon pika të dobëta ose momente krize. Lodhja po ndihet dhe angazhimet kanë filluar të bëhen të shumta, por vërtet nuk dini të bëni asgjë.

GAFORRJA

Jini i duruar dhe i kujdesshëm, relaksohuni dhe bëni vetëm atë që është rreptësisht e nevojshme: nuk është gjë e keqe të jesh i kujdesshëm për një periudhë. Edhe një lemzë e vogël mund të jetë veçanërisht e bezdisshme ose ndikuese në këtë kohë. 2024 do të jetë shumë efektiv dhe pozitiv për ju, megjithatë do të duhet të keni parasysh disa dyshime apo hije.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 24 janar 2024), po bëni gjithçka që mundeni për të mos prishur një marrëdhënie të rëndësishme, por tani vjen momenti i llogarisë: muaji shkurt rrezikon të jetë vendimtar: “brenda ose jashtë “. Puna? Kushtojini vëmendje konflikteve me partnerët dhe bashkëpunëtorët.

VIRGJËRESHA

Ndihesh i lodhur, i hidhëruar dhe nervoz: e gjitha vjen për shkak të Saturnit në kundërshti, por ki parasysh se këto ndalesa po të drejtojnë drejt një jete të re! Ndërsa i afroheni fundit të muajit (por sidomos fillimit të shkurtit), do të vijnë mundësi të reja.

PESHORJA

Nga fundi i janarit deri në fillim të shkurtit mund ta gjeni veten duke u përballur me situata që janë të vështira për t'u përballuar, të tilla si zgjimi tashmë i lodhur (ose gjumi i keq) dhe puna dy herë më shumë për të arritur një rezultat të mirë. Edhe partneri juaj, për shkak të këtyre mendimeve, mund të duket më i largët...

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 24 janar 2024), të lindurit e kësaj shenje priren të përjetojnë shumë fort emocionet, pozitive dhe negative! Ndonjëherë të qenit shumë impulsiv ju bën dhe duhet të bëni një hap prapa ose t'i kërkoni falje dikujt, prandsj kini kujdes që të mos prishni një marrëdhënie apo një situatë për shkak të gjithë kësaj...

SHIGJETARI

Në këtë periudhë dëshironi të vendosni diçka të re. Do të bënit mirë ta kënaqni këtë dëshirë. Nëse nuk mund të filloni menjëherë një projekt, mund të "kufizoni veten" në projektimin e tij, ndërkohë që vazhdoni të zhvilloni ide fituese! Mundësi eksperiencash jashtë vendit për më të rinjtë!

BRICJAPI

Për të qenë të qetë duhet të ndiheni “me kurriz të mbuluar” përndryshe do të bëheni të shqetësuar! Ka një dozë të mirë zgjuarsie e cila ndonjëherë, për fat të keq, bie ndesh me paaftësinë e disa njerëzve. Afërdita kohët e fundit ka qenë në shenjën tuaj, e cila premton mirë në të gjitha aspektet, por nuk duhet të mbyllemi si iriq.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 24 janar 2024), jeni shumë të padurueshëm dhe kjo mund të jetë një problem, kështu që duhet ta dominoni këtë impuls përndryshe do të ketë telashe! Pastaj ka nga ata që gënjejnë veten dhe besojnë se gjërat po shkojnë mirë kur në realitet nuk janë të kënaqur. Në këto 24 orë le të triumfojë dashuria, shpesh e nënvlerësuar apo e lënë mënjanë...

PESHQIT

Viti 2024 nisi përpjetë, por tani po hapen skenarë interesantë me zgjidhje të mira! Me siguri do të keni një vizion më të qartë për të ardhmen, mundësi për t'u kapur nga fundi i janarit deri në fillim të shkurtit. Tensionet e dashurisë nuk do të zhduken papritur: zënë veten dhe do të përparoni shumë!
/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH