Horoskop

HOROSKOPI I DITËS: E hënë 19 shkurt 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS: E hënë 19 shkurt 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Po hyni në një javë të komplikuar nga pikëpamja sentimentale. Ende keni dyshime për historinë që po jetoni sepse nuk shihni ndonjë rezultat në të ardhmen. Për sa i përket punës, do të merrni një lajm të mirë. Java e punës do vijojë me ulje-ngritje.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 19 shkurt 2024), ju presin orë veçanërisht plot ngjarje. Më shumë se orët e një dite... Të paktën deri të enjten do të ketë ngjarje. Megjithatë, përpiquni të mbani nën kontroll stresin dhe mos derdhni frikën dhe neurozat tuaja mbi partnerin tuaj.

BINJAKËT

Do të jetë një ditë shumë pozitive sidomos në dashuri pasi Afërdita do të jetë në anën tuaj. Çiftet do përjetojnë një erë të pazakontë pasioni. Puna do t'ju japë kënaqësi të madhe.

GAFORRJA

Në orët e ardhshme do të keni yjet në krah. Në dashuri dhe në punë mund të vijnë disa lajme të vogla, sidomos në mesjavë. Bëhuni gati për t'i pritur me një buzëqeshje.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 19 shkurt 2024), komplikimet në dashuri po theksohen për shkak të një Hëne që nuk premton. Mundohuni të shmangni tema të pakëndshme me partnerin tuaj. Pse të filloni diskutime të pakëndshme, shpesh të pakuptimta?

VIRGJËRESHA

Do të jetë një javë e mirë për ju. Yjet do jenë pozitivë dhe mund t’i shfrytëzoni sa më mirë. Për sa i përket punës, angazhimi juaj po jep fryte.

PESHORJA

Nuk jeni ende të sigurt se e dini se çfarë kërkoni në dashuri, por sigurisht që keni nevojë të përjetoni ndjesi më të freskëta dhe më intriguese. Ka ardhur koha të filloni të planifikoni disa udhëtime interesante me ose pa partnerë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 19 shkurt 2024), në jetën sentimentale edhe këtë javë lidhja e dashurisë duhet të rikuperohet nga një periudhë vështirësie. Do jeni shumë të zënë me angazhimet tuaja por në të njëjtën kohë do duhet të përpiqeni të mos e neglizhoni shumë partnerin.

SHIGJETARI

Në orët e ardhshme Marsi tranzit do të ndikojë në disponimin tuaj dhe kjo do t'ju sigurojë që ditët e ardhshme t'i përballoni me një ton shumë të lartë dhe optimist. Kushtojini vëmendje një mashtrimi të vogël nga një person që e njihni mirë…

BRICJAPI

Shumë prej jush do të mërziten nga ata që ju mbushin me iluzione të rreme, por, për fat, jo gjithmonë u kushtoni shumë rëndësi fjalëve të tyre. Mundohuni të kaloni një javë të qetë edhe në dashuri dhe në punë. Mjaft me polemika, bëni paqe.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 19 shkurt 2024), ju presin disa ditë shumë të gjalla dhe disa ditë të ndrydhura. Shkurtimisht ulje-ngritjet. Humori juaj do të luajë një rol themelor në marrëdhëniet, si në ato romantike ashtu edhe ato të punës apo miqësisë. Mbani nën kontroll ankthet tuaja.

PESHQIT

Gjatë javës që do të fillojë do t'ju duhet të kaloni pak kohë të lirë për të kaluar disa orë në shoqërinë e njerëzve të dashur. Mundohuni gjithashtu të gjeni kohë për partnerin tuaj… Nuk duhet ta harroni atë…
/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH